Přihlásit se
Cart 0

Café de Maca Choco Original Uncaria®

Vysokohorská andská Maca pripravená špeciálnou metódou. Obľúbená ako náhradka kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou. Je obohatená prídavkom 100 % čistej prírodnej kakaovej hmoty. Výborný nápoj pre každého.Dodáva energiu. Pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily. 

5,70 €

5.652174 bez DPH

Váha 5,65 € s DPH
12,61 € s DPH
22,17 € s DPH
37,22 € s DPH
Množstvo
Skladom

Úvodom

Milí priatelia Uncarie a vážení klienti,

podrobné informácie o rastline a jej využití nájdete v našom herbári

https://rostlinyzperu.cz/sk/maca--maka/

ČO TO JE „CAFÉ DE MACA CHOCO“

CAFE DE MACA CHOCO. Podpora duševných a fyzických síl vo forme kávového nápoja pre celú rodinu. Skvelý vstup do nového dňa! Vysokohorská andská maca (maka) pripravená špeciálnou metódou. Známa ako zdravá náhrada kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou.
Obohatená prídavkom 100 % čistej prírodné kakaovej hmoty, ktorá jej dodáva čokoládovú, jemnú chuť a navyše i dôležité prvky napr. horčík, železo, sodík, zinok a antioxidanty. Kakao odbúrava stres a napomáha lepšej koncentrácii.
Konzumuje sa ako tradičná káva. Výborný zdravý nápoj príjemnej chuti, pre každého, vrátane detí. Dodáva energiu, zvyšuje odolnosť a vytrvalosť organizmu, pomáha pri únave. Pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily. V porovnaní s obyčajnou kávou má Cafe de Maca Choco dlhodobý efekt. Dodáva telu vitamíny a minerály. Jednoduchá a zaujímavá je jej jednoduchá príprava. Je dobre mať ju vždy po ruke aj počas dňa, keď sa cítime vyčerpaní.

ČO OBSAHUJE NAŠA BALENIA

Rozmletá, pražená buľva vysokohorskej andskej macy (maka) pripravená špeciálnou metódou. Obohatená prídavkom 100 % čistej prírodné kakaovej hmoty (s obsahom kakaového masla), ktorá jej dodáva čokoládovú, jemnú chuť a navyše i dôležité prvky napr. horčík, železo, sodík, zinok a antioxidanty. Populárna ako náhrada kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou.Konzumuje sa rovnako ako tradičná káva.

SPÔSOB PRÍPRAVY A POUŽITIA

Na prípravu 1 šálky treba 1 lyžičku prášku zaliať horúcou vodou alebo mliekom, nechať chvíľku vylúhovať a dochutiť podľa potreby a fantázie. Dávku si môže určiť každý sám, podľa chuti. Scedlinu môžete skonzumovať - na rozdiel od pravej kávy. Cafe de Macu Choco je možné pripraviť v kávovare. Môže sa piť teplá alebo studená. Môže sa kombinovať s mliekom (napr. sójové, ovsené, apod.), či klasickou smotanou. Môže sa dosladiť Yaconovým sirupom (čo zvyšuje jej blahodarné účinky), javorovým sirupom, medom alebo trstinovým cukrom. Rovnako sa môže dochutiť aj niekoľkými kvapkami citrónu, škoricou alebo zázvorom.

ZÁRUKA KVALITY

Peruánske byliny Original Uncaria sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediní v Európe sme získali právo používať tento chránený znak. Viac o kvalite našich výrobkov nájdete v karte PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE.

KTO SME

Uncaria SR je od roku 2001 priekopníkom a priamym dovozcom v odbore originálnych peruánskych bylín, rastlín, plodov garantované akosti a exkluzívnych výrobkov z nich. K našim charakteristickým vlastnostiam patrí nekompromisná kvalita a poctivosť v prístupe k zákazníkom.

Sme už tradičné, spoľahlivú spojnicou medzi pokladnicou darov peruánskej prírody a Vami. K našim charakteristickým vlastnostiam patrí nekompromisná kvalita a poctivosť v prístupe k zákazníkom, a preto celú našu činnosť sprevádza motto "Len z dobrého sa rodí dobré".

Snažíme sa pre Vás nájsť, vybrať a doviezť to najlepšie pre podporu Vášho zdravia.

Rastlinný materiál je zberaný pod dohľadom odborníkov, zaručujúcich jeho pravosť a kvalitu. Dovážame čerstvé zbery niekoľkokrát do roka, a preto si naše produkty zachovávajú charakteristickú arómu a lepšie účinky. Podporou našej práce je spoľahlivé a odborné zázemie v Peru, ktoré tam máme, a tiež naše neustále vzdelávanie sa v odbore. Ponúkame profesionálne služby. Úzko spolupracujeme s Inštitútom tradičnej peruánskej medicíny "Zdravie z Peru", ktorý na želanie klientov môže pomôcť s výberom najvhodnejších bylín.

Sme vďační za Vašu spätnú väzbu, ktorá dáva našej práci ešte väčší zmysel a nadšenie. Ďakujeme za dôveru tisícom klientov.

Už nie sme jediní, ale sme jedineční. Milujeme to, čo robíme a robíme to najlepšie, ako vieme.

ZÁRUKA KVALITY - LEN Z DOBRÉHO sa rodí DOBRÉ

Celý proces od pestovania, zberu, sušenia až po zabalenie do spotrebiteľských obalov je pod prísnym dohľadom zameraným na kvalitu. Byliny sú zabalené do praktických obalov so zipsom (umožňuje opakované otváranie a zatváranie), v ktorých si dlhšie zachovávajú svoju sviežosť, vôňu a predovšetkým účinky. Byliny nie sú na našu požiadavku drvené, sú dokonale identifikovateľné, a dá sa tak ľahko posúdiť ich kvalitu a zodpovedajúcu botanický druh. Rastlinný materiál prechádza pri starostlivom triedení rukami vyškoleného personálu.

Každá dodávka našich bylín má certifikát pôvodu.

Rastliny pochádzajú z miest, kde naši dodávatelia dbajú šetrnú zberom o zachovaní panensky čistých miest And i Amazónie. Podieľa sa na ochrane divokého prostredia, so snahou udržať ich v prirodzenom stave a starajú o udržanie rovnováhy v prostredí, ktoré ich obklopuje. Spolupracujú s miestnou poľnohospodárskou komunitou a organizáciami ochrancov životného prostredia. Naše motto "len z dobrého sa rodí dobré", potvrdzuje našu starostlivosť o kvalitu, za ktorú nás oceňujú tisíce zákazníkov.

Všetky naše produkty sú pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva.

VIAC O PROBLEMATIKE - Herbár peruánskych BYLÍN alebo čím si prechádzame ...

Rešpektujeme, že na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa nesmie u potravín (doplnkov stravy) uvádzať žiadna výživové a zdravotné informácie, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Preto v našom e-shope, ani na etiketách tieto informácie neuvádzame. Nemôžeme však pochopiť, prečo dodržiavanie tohto nariadenia je tvrdo vymáhané a kontrolované LEN v niektorých firmách v SR. Ale tým to nekončí.

Pri ďalšej kontrole nášho e-shopu nám bolo nariadené orgánom SZPI odstránenie priameho prekliku z nášho banneru herbára na hlavnej stránke, na informácie obsiahnuté v herbári na doméne www.herbarperuanskychbylin.cz a tam dokonca aj odstránenie informácií o ich tradičnom využití. Tento zásah sa však opäť týka iba niektorých firiem (predovšetkým našej), zatiaľ čo mnoho iných uvádza predmetné informácie u svojich produktov priamo v e-shope. Toto selektívne uplatňovanie predpisov je v právnom štáte ťažko pochopiteľné a predovšetkým sťažuje Vám, našim zákazníkom, prístup k informáciám.

Dúfame, že aj cez tieto prekážky nám naďalej zachováte priazeň. A o to lepšie budeme môcť prekonávať všetky zábrany.

Niektorí z našich zákazníkov celú túto záležitosť ohodnotili jednou vetou "PREČO V dnešnej dobe TO, ČO JE DOBRÉ, MUSÍ BYŤ ničenia?"