Přihlásit se
Cart 0

ANONA GRAVIOLA FORTE Original Uncaria® - TEKUTÝ KONCENTRÁT

Rastlinný doplnok stravy z vysoko kvalitného koncentrovaného extraktu Anona murricata bez alkoholu. Pohodlné užívanie a dávkovanie. Fľaša 500 ml obsahuje 15 gramov čistého extraktu, 1 dávka  (10 ml ) obsahuje 300 mg čistého extraktu lahodnej chuti. 

7,70 €

7.73913 bez DPH

Množstvo
Nie je na sklade

Úvodom

Milí priatelia Uncarie a vážení klienti,

podrobné informácie o rastline a jej využití nájdete v našom herbári

https://rostlinyzperu.cz/sk/anona-graviola/

ČO TO JE „ANONA GRAVIOLA“

Rastlinný doplnok stravy z vysoko kvalitného koncentrovaného extraktu Anona murricata, pohodlné užívanie a dávkovanie.

Anona Graviola je nevysoký strom z tropickej časti Peru.Rovnako je známy pod názvom Guanabana.

Anona bola známa už v predkolumbovskej ére. Obľúbenosť si získala vďaka výnimočným zložkám obsiahnutých v jej listoch. Bola využívaná v etnickej medicíne. Jej vlastnosti boli uchované a odovzdávané medzi miestnymi obyvateľmi z pokolenia na pokolenie. Momentálne opäť získava popularitu, a to ako doplnok stravy s možnými priaznivými účinkami na organizmus.

Môže posilňovať obranyschopnosť organizmu, napomáhať jeho správnej činnosti, zmierňovať následky zlej skladby stravy, zmierňovať následky nezdravého životného prostredia a napomáhať k udržaniu psychickej rovnováhy.

Zaujímavosťou je, že sa doteraz nepodarilo laboratórne vytvoriť identické zložky zhodné s tými, ktoré obsahuje Anona. Príroda je jednoducho výnimočná.

Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

ČO OBSAHUJE NAŠA BALENIA

Anona Graviola Forte je rastlinný doplnok stravy z vysoko kvalitného extraktu listov Anona murricata. Zloženie: čistená voda, 15 g čistého extraktu z listov Anona murricata, (konzervant: benzoan sodný, sorban draselný).

Fľaša 500 ml obsahuje 15 gramov čistého extraktu. Vďaka jeho tekutej forme môžete očakávať pohodlné dávkovanie. 1 dávka ( 10 ml ) obsahuje 300 mg čistého extraktu lahodnej chuti.

SPÔSOB PRÍPRAVY A POUŽITIA

do priloženého kelímku odmerať 10 ml roztoku a vypiť kedykoľvek počas dňa. Maximálna dávka 3 x za deň 10 ml. Pri maximálnom dávkovanie obsah fľaše postačí na 16 dní. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte počas 28 dní.

UPOZORNENIE

Skladujte v chladnom mieste, mimo dosahu detí. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

ZÁRUKA KVALITY

Peruánske byliny Original Uncaria sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediní v Európe sme získali právo používať tento chránený znak. Viac o kvalite našich výrobkov nájdete v karte PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE.

KTO SME

Uncaria SR je od roku 2001 priekopníkom a priamym dovozcom v odbore originálnych peruánskych bylín, rastlín, plodov garantované akosti a exkluzívnych výrobkov z nich. K našim charakteristickým vlastnostiam patrí nekompromisná kvalita a poctivosť v prístupe k zákazníkom.

Sme už tradičné, spoľahlivú spojnicou medzi pokladnicou darov peruánskej prírody a Vami. K našim charakteristickým vlastnostiam patrí nekompromisná kvalita a poctivosť v prístupe k zákazníkom, a preto celú našu činnosť sprevádza motto "Len z dobrého sa rodí dobré".

Snažíme sa pre Vás nájsť, vybrať a doviezť to najlepšie pre podporu Vášho zdravia.

Rastlinný materiál je zberaný pod dohľadom odborníkov, zaručujúcich jeho pravosť a kvalitu. Dovážame čerstvé zbery niekoľkokrát do roka, a preto si naše produkty zachovávajú charakteristickú arómu a lepšie účinky. Podporou našej práce je spoľahlivé a odborné zázemie v Peru, ktoré tam máme, a tiež naše neustále vzdelávanie sa v odbore. Ponúkame profesionálne služby. Úzko spolupracujeme s Inštitútom tradičnej peruánskej medicíny "Zdravie z Peru", ktorý na želanie klientov môže pomôcť s výberom najvhodnejších bylín.

Sme vďační za Vašu spätnú väzbu, ktorá dáva našej práci ešte väčší zmysel a nadšenie. Ďakujeme za dôveru tisícom klientov.

Už nie sme jediní, ale sme jedineční. Milujeme to, čo robíme a robíme to najlepšie, ako vieme.

ZÁRUKA KVALITY - LEN Z DOBRÉHO sa rodí DOBRÉ

Celý proces od pestovania, zberu, sušenia až po zabalenie do spotrebiteľských obalov je pod prísnym dohľadom zameraným na kvalitu. Byliny sú zabalené do praktických obalov so zipsom (umožňuje opakované otváranie a zatváranie), v ktorých si dlhšie zachovávajú svoju sviežosť, vôňu a predovšetkým účinky. Byliny nie sú na našu požiadavku drvené, sú dokonale identifikovateľné, a dá sa tak ľahko posúdiť ich kvalitu a zodpovedajúcu botanický druh. Rastlinný materiál prechádza pri starostlivom triedení rukami vyškoleného personálu.

Každá dodávka našich bylín má certifikát pôvodu.

Rastliny pochádzajú z miest, kde naši dodávatelia dbajú šetrnú zberom o zachovaní panensky čistých miest And i Amazónie. Podieľa sa na ochrane divokého prostredia, so snahou udržať ich v prirodzenom stave a starajú o udržanie rovnováhy v prostredí, ktoré ich obklopuje. Spolupracujú s miestnou poľnohospodárskou komunitou a organizáciami ochrancov životného prostredia. Naše motto "len z dobrého sa rodí dobré", potvrdzuje našu starostlivosť o kvalitu, za ktorú nás oceňujú tisíce zákazníkov.

Všetky naše produkty sú pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva.

 Herbár peruánskych BYLÍN 

Rešpektujeme, že na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa nesmie u potravín (doplnkov stravy) uvádzať žiadna výživové a zdravotné informácie, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Preto v našom e-shope, ani na etiketách tieto informácie neuvádzame.

Preto pre informácie o bylinach prosím navštívte tieto stránky : https://rostlinyzperu.cz/sk