Přihlásit se
Cart 0
  • Balenie

Duo Pack Maka Gelandina Negra a Roja v kapsuliach

DUO PACK - Maka Negra Gelandina Memory + Maka Roja Gelandina Osteo v kapsuliach.

Na želanie našich zákazníkov, ktorí chcú súčasne podporiť kondícii pamäti aj kostí vo ľahšie forme užívania, sme pripravili Duo pack Maka Negra Gelandina a Maka Roja Gelandina v kapsuliach za zvýhodnenú cenu.

22,60 €

22.608696 bez DPH

Namiesto 25,04 €

Balenie obsahuje

Množstvo
Skladom

ČO TO JE DUO PACK - MAKA NEGRA GELANDINA MEMORY + MAKA ROJA GELANDINA OSTEO V KAPSULIACH

Na želanie našich zákazníkov, ktorí chcú súčasne podporiť kondíciu pamäte a kostí, sme pripravili Duo pack Maka Negra gelandina a Maka Roja gelandina v kapsuliach za zvýhodnenú cenu.

Maka Gelandina bola špeciálnymi postupmi počas procesu výroby čiastočne zbavená škrobov, lepšie sa rozpúšťa, je ľahko stráviteľná a viac vstrebateľná, vďaka čomu sa dostáva do tela väčšie množstvo výživných látok.

MAKA NEGRA GELANDINA MEMORY - ČIERNA MAKA - DOBRÁ KONDÍCIA PAMÄTE

Skoro každý deň stretávame niekoho, kto sa sťažuje, že má v poslednej dobe problémy s pamäťou. Stáva sa aj Vám, že na niečo zabúdate, máte pocit, že Vaša hlava nepracuje tak ako kedysi? Je tu skvelé riešenie z vysokých polôh Ánd, ojedinelá, originálne čierna maka - dobrá kondícia pamäti. Táto odroda vysokohorské peruánskej Maky (Maca) s čiernou farbou šupky, bola starostlivo vybraná z iných farieb maky. Najnovšie, stále pokračujúce výskumy Maky ukázali, že charakteristickou vlastnosťou čiernej odrody je pozitívny vplyv na hormonálny systém, podporu pamäte a sexualitu.

MAKA ROJA GELANDINA - ČERVENÁ MAKA - DOBRÁ KONDÍCIA KOSTÍ

Táto odroda maky z vysokých peruánskych Ánd s červenou farbou šupky, bola starostlivo vybraná z iných farieb maky. Bohatstvo cenných zložiek a široké spektrum vlastností z nej robí cenný doplnok bežnej stravy. Je zdrojom prírodných fytoestrogénov a má pozitívny vplyv na hormonálny systém. Charakteristickou vlastnosťou červené odrody je možný priaznivý vplyv na kosti, plodnosť a prostatu.

Mimo to, oba druhy Maky môžu zvyšovať vitalitu, uľahčovať regeneráciu síl pri stavoch vyčerpania a dlhotrvajúci únavy a udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu. Môžu byť cennou zložkou bežnej stravy.

ČO OBSAHUJE NAŠE BALENIE

1. balenie 90 vegetariánskych kapsúl po 500mg (45g) originálne, gelatinizovaná buľvy Lepidium Meyenii Walp. s čiernou farbou šupky.

2. balenie 90 vegetariánskych kapsúl po 500mg (45g) originálne, gelatinizovaná buľvy Lepidium Meyenii Walp. s červenou farbou šupky.

Ručíme za vysokú kvalitu, čistotu a zhodnosť botanického druhu.

SPÔSOB PRÍPRAVY A POUŽITIA

3-6 kapsúl denne zapiť vodou

UPOZORNENIE

Neodporúča sa deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Neprekračujte odporúčanú dávku. Prechovávajte v tme a suchu, mimo dosahu detí.

ZÁRUKA KVALITY

Peruánske byliny Original Uncaria sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediní v Európe sme získali právo používať tento chránený znak. Viac o kvalite našich výrobkov nájdete v karte PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE.

KTO SME

Uncaria SR je od roku 2001 priekopníkom a priamym dovozcom v odbore originálnych peruánskych bylín, rastlín, plodov garantované akosti a exkluzívnych výrobkov z nich. K našim charakteristickým vlastnostiam patrí nekompromisná kvalita a poctivosť v prístupe k zákazníkom.

Sme už tradičné, spoľahlivú spojnicou medzi pokladnicou darov peruánskej prírody a Vami. K našim charakteristickým vlastnostiam patrí nekompromisná kvalita a poctivosť v prístupe k zákazníkom, a preto celú našu činnosť sprevádza motto "Len z dobrého sa rodí dobré".

Snažíme sa pre Vás nájsť, vybrať a doviezť to najlepšie pre podporu Vášho zdravia.

Rastlinný materiál je zberaný pod dohľadom odborníkov, zaručujúcich jeho pravosť a kvalitu. Dovážame čerstvé zbery niekoľkokrát do roka, a preto si naše produkty zachovávajú charakteristickú arómu a lepšie účinky. Podporou našej práce je spoľahlivé a odborné zázemie v Peru, ktoré tam máme, a tiež naše neustále vzdelávanie sa v odbore. Ponúkame profesionálne služby. Úzko spolupracujeme s Inštitútom tradičnej peruánskej medicíny "Zdravie z Peru", ktorý na želanie klientov môže pomôcť s výberom najvhodnejších bylín.

Sme vďační za Vašu spätnú väzbu, ktorá dáva našej práci ešte väčší zmysel a nadšenie. Ďakujeme za dôveru tisícom klientov.

Už nie sme jediní, ale sme jedineční. Milujeme to, čo robíme a robíme to najlepšie, ako vieme.

ZÁRUKA KVALITY - LEN Z DOBRÉHO sa rodí DOBRÉ

Celý proces od pestovania, zberu, sušenia až po zabalenie do spotrebiteľských obalov je pod prísnym dohľadom zameraným na kvalitu. Byliny sú zabalené do praktických obalov so zipsom (umožňuje opakované otváranie a zatváranie), v ktorých si dlhšie zachovávajú svoju sviežosť, vôňu a predovšetkým účinky. Byliny nie sú na našu požiadavku drvené, sú dokonale identifikovateľné, a dá sa tak ľahko posúdiť ich kvalitu a zodpovedajúcu botanický druh. Rastlinný materiál prechádza pri starostlivom triedení rukami vyškoleného personálu.

Každá dodávka našich bylín má certifikát pôvodu.

Rastliny pochádzajú z miest, kde naši dodávatelia dbajú šetrnú zberom o zachovaní panensky čistých miest And i Amazónie. Podieľa sa na ochrane divokého prostredia, so snahou udržať ich v prirodzenom stave a starajú o udržanie rovnováhy v prostredí, ktoré ich obklopuje. Spolupracujú s miestnou poľnohospodárskou komunitou a organizáciami ochrancov životného prostredia. Naše motto "len z dobrého sa rodí dobré", potvrdzuje našu starostlivosť o kvalitu, za ktorú nás oceňujú tisíce zákazníkov.

Všetky naše produkty sú pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva.

VIAC O PROBLEMATIKE - Herbár peruánskych BYLÍN alebo čím si prechádzame ...

Rešpektujeme, že na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa nesmie u potravín (doplnkov stravy) uvádzať žiadna výživové a zdravotné informácie, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Preto v našom e-shope, ani na etiketách tieto informácie neuvádzame. Nemôžeme však pochopiť, prečo dodržiavanie tohto nariadenia je tvrdo vymáhané a kontrolované LEN v niektorých firmách v SR. Ale tým to nekončí.

Pri ďalšej kontrole nášho e-shopu nám bolo nariadené orgánom SZPI odstránenie priameho prekliku z nášho banneru herbára na hlavnej stránke, na informácie obsiahnuté v herbári na doméne www.herbarperuanskychbylin.cz a tam dokonca aj odstránenie informácií o ich tradičnom využití. Tento zásah sa však opäť týka iba niektorých firiem (predovšetkým našej), zatiaľ čo mnoho iných uvádza predmetné informácie u svojich produktov priamo v e-shope. Toto selektívne uplatňovanie predpisov je v právnom štáte ťažko pochopiteľné a predovšetkým sťažuje Vám, našim zákazníkom, prístup k informáciám.

Dúfame, že aj cez tieto prekážky nám naďalej zachováte priazeň. A o to lepšie budeme môcť prekonávať všetky zábrany.

Niektorí z našich zákazníkov celú túto záležitosť ohodnotili jednou vetou "PREČO V dnešnej dobe TO, ČO JE DOBRÉ, MUSÍ BYŤ ničenia?"