Spirulina Andina prášok 100 g

Spirulina Andina prášok 100 g

 • Spirulina Andina prášok 100 g
 • Spirulina Andina prášok 100 g
 • Spirulina Andina prášok 100 g
 • Spirulina Andina prášok 100 g
 • Spirulina Andina prášok 100 g
 • Spirulina Andina prášok 100 g
 • Spirulina Andina prášok 100 g
7,65 EUR
bežná cena: 8,50 EUR
ušetríte: 10% / 0,85 EUR
Obj. číslo: 100.010.080
Dostupnosť:       
Výrobca:

POPIS
Spirulina Andina - spirulina z Ánd - zelená Liečiteľka je výnimočnou potravinou, úžasným zdrojom chlorofylu, betakaroténu, koncentrovaných, ľahko vstrebateľných živín. Bielkoviny nachádzajúce sa v Spiruline (Má ich v sebe viac ako 50%. Vďaka tomu sa radí medzi potraviny v prírode najviac bohaté na proteíny ) obsahujú všetkých 9 základných aminokyselín. Predstavuje takto komplexné bielkoviny. Je vysoko prínosnou náhradou za proteínové prášky. Spirulina Andina obsahuje vitamíny A, B - 1, B - 2, B - 6, B - 12, C, D, E, a K. Dodáva organizmu minerály, stopové prvky, rastlinné živiny a enzýmy. Pomáha efektívne odbúravať nežiadúce toxické látky a hlavne nebezpečné voľné radikály. Viaže ich na seba a prirodzenými cestami ich odvádza z tela preč. Zároveň nám dodáva aj dôležité látky, ktoré v našej každodennej strave často chýbajú.
Viac informácií o účinkoch nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.
ZLOŽENIE
100% prírodná spirulina pestovaná v ekologickom, úplne čistom horskom prostredí Ánd, bez pesticídov a geneticky nemodifikovaná. Získala vysoké postavenie na svetovom trhu ako najkvalitnejší a najčistejší produkt. Z čerstvého zberu. Zaručujeme vysokú kvalitu a čistotu.
Váhové varianty: 100, 200 gramov.
SPÔSOB POUŽITIA
Spirulina je potravina a možno ju konzumovať v akomkoľvek množstve. Spirulinu je možné užívať
naraz, alebo rozdeliť na menšie dávky s jedlom, alebo medzi jedlami.

Deti: 1 plná lyžička denne.
Dospelí: 1 - 3 polievkové lyžice denne.

1. Prášok zmiešať s menším množstvom vody, rozmiešať, pri potrebe doliaťvodou a následne vypiť. Pre potlačenie typickej chuti spiruliny je dobré do vody pridať šťavu z 1/2 citróna alebo
napríklad pridať Camu Camu v prášku.
2. Ďalšou variantou je vmiešanie prášku do jogurtov, polievok či bežných jedál, alebo vypitie s džúsom z jabĺk, hrušiek, jahôd alebo tropického ovocia. Jedna lyžička spiruliny sa zmieša s pohárom ovocného džúsu, odporúča sa našľahaťv mixéri alebo šejkri.
3. Jednou z možností je i podávať spirulinu spoločne s rozmixovaným ovocím (napríklad s jablkom, banánom, broskyňou, ananásom a iným ovocím, alebo citrónovou či pomarančovou šťavou).
Takto pripravená je vynikajúcim, chutným a zdravým príkrmom. Pri detoxikačných kúrach či očistných programoch a športových aktivitách je možné dávku zvýšiť. Nápoj so spirulinou je zdravou variantom energy drinkov.
Pre dosiahnutie čo najlepších účinkov spiruliny ju odporúčame zaradiť do každodenného jedálnička.
PODOBNÉ PRODUKTY
Chlorella pyrenoidosa a Šťava z lístkov jačmeňa
 .  
 

Diskusia
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz