Sacha Inchi olej pleťový 50 ml - darčekové balenie

Sacha Inchi olej pleťový 50 ml - darčekové balenie

 • Sacha Inchi olej pleťový 50 ml - darčekové balenie
 • Sacha Inchi olej pleťový 50 ml - darčekové balenie
 • Sacha Inchi olej pleťový 50 ml - darčekové balenie
6,90 EUR
Obj. číslo: 101.022.173
Dostupnosť:       
Výrobca:

TELOVÝ A PLEŤOVÝ OLEJ SACHA INCHI
POPIS:
Sacha Inchi Organic extra virgin - OMEGA 3 - olejové kvapky. Olej sa zlatou medailou. Sacha Inchi je peruánskou popínavou rastlinou z Amazonskej džungle. Z jej semien (orieškov) sa získava pomocou extrakcie drahocenný olej, ktorý je najbohatším prírodným zdrojom nenasýtených mastných kyselín - 93,7%. Omega 3,6,9 v ideálnom pomere (48,6%, 36,8%, 8,3%) zaisťujúcim vysokú vstrebateľnosť. Tento rastlinný elixír života je veľmi cennou a žiadanou zložkou každodennej stravy. Vďaka vysokému obsahu Omega 3 kyselín funguje olej Sacha Inchi ako kľúč k správnemu metabolizmu a udržuje telo v celkovom zdraví a harmónii. Je ho možné konzumovať v akomkoľvek veku, aj v období tehotenstva. Okrem potravinárstva sa olej využíva aj ako výborný kozmetický prostriedok s blahodárnymi účinkami na pokožku celého tela, a tiež ako nechtová a vlasová výživa. Pleť: Olej Sacha Inchi vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín prirodzeným spôsobom hydratuje a regeneruje presušenú a poškodenú pokožku. Skvele chráni pleť pred vplyvmi nezdravého životného prostredia i pred voľnými radikálmi. Pravidelným používaním oleja sa pokožka stáva hebkejšie, žiarivejšia a pružnejšie. Olej viditeľne zmierňuje príznaky začervenanie, ekzémov a alergií. Prítomné antioxidanty zabraňujú predčasnému starnutiu pokožky. Olej sa využíva aj ako spevňovač pri masážach - vyhladzuje pokožku a bráni vzniku strií. Pri aplikácii sa olej dobre vstrebáva a nezanecháva pleť mastnú. Vlasy: Suché vlasy poškodené slnkom, farbením a používaním kaderníckych stylingových prostriedkov sú vďaka oleju Sacha Inchi chránené, vyživované a hydratované od korienkov až po končeky. Olej sa odporúča aplikovať na mokré vlasy, nechty (Olej Sacha Inchi je výbornou výživou na polámané, mäkké nechty, ktoré zaceľuje, spevňuje a vyhladzuje).
ZLOŽENIE:
100% prírodný za studena lisovaný olej z plodov Sacha Inchi. Bez konzervačných látok - konzervovaný len prirodzene sa vyskytujúcimi antioxidantmi. Obsah fľaštičky 50ml. DARČEKOVÉ BALENIE.
SPÔSOB POUŽITIA:
Kvapkadlom naneste požadované množstvo na určené miesto a jemne votrite do pokožky, vlasov či nechtov. Vhodný aj na masáže.
UPOZORNENIE:
Olej prechovávajte v tme. Slnečné svetlo a vysoké teploty spôsobujú jeho okysličenie.

Diskusia
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz