Café de Mesquite 100 g

Café de Mesquite 100 g

 • Café de Mesquite 100 g
 • Café de Mesquite 100 g
 • Café de Mesquite 100 g
4,50 EUR
Obj. číslo: 101.022.180
Dostupnosť:       
Výrobca:

POPIS
Portfólio našich produktov obohatila nová, výborná pochúťka: CAFÉ DE MESQUITE Novinka. Len u nás. Cafe de Mesquite určite poteší osoby, ktoré s ohľadom na vysoký krvný tlak či problémy so srdcovou činnosťou , nemôžu piť tradičnú  kávu. Café de Mesquite - to sú pražené a jemne mleté struky a semená Algarrobo, z ktorých sa pripravuje aromatický a lahodný nápoj, prirodzene sladkastej, ľahko korenenej chuti. Dokonale nahrádza tradičnú kávu , a trochu ju aj pripomína. Tento bezlepkový a bezkofeínový nápoj z peruánskeho Algarrobo je určený pre všetky vekové kategórie. Café de Mesquite dodáva telu energiu a vyniká veľkým množstvom zdraviu prospešných látok. Je tiež silným antioxidantom. Pozitívne pôsobí na dýchacie a tráviace ústrojenstvo. Vďaka nízkemu glykemickému indexu je vhodný aj pre diabetikov. Obsahuje iba minimum tukov a kalórií. Prirodzene sa vyskytujúce cukry sú výborným  zdrojom energie, dávajú pocit sýtosti, a preto je Café de Mesquite veľmi vhodným doplnkom redukčných diét. Je vhodné aj pre osoby trpiace celiakiou.
VIAC INFORMÁCIÍ O PÔSOBENÍ TEJTO RASTLINY NÁJDETE V HERBÁRY PERUÁNSKYCH BYLÍN.
 
ZLOŽENIE
Rozomleté, pražené plody peruánskeho karobu Algarrobo. Neobsahuje žiadne farbivá ani prídavné látky. Neobsahuje kofeín ani lepok.
SPÔSOB POUŽITIA
Príprava je ako u tradičnej kávy - na šálku 1 lyžičku prášku zaliať horúcou vodou. Dávku si určuje každý podľa vlastnej chuti. Môžete tiež použiť prístroj na prekvapkávanú kávu - získate tým ešte lepšiu chuť. Aby vznikol Váš obľúbený nápoj ,môžete podľa možnosti pridať Panelu, sirup z Yacon, mlieko a smotanu. Neobsahuje kofeín, takže je možné 1 lyžičku zamiešať do teplého mlieka a pripraviť tak alternatívu horúcej čokolády pre deti.

Diskusia
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz