Café de Maca Choco 1000 g

Café de Maca Choco 1000 g

 • Café de Maca Choco 1000 g
 • Café de Maca Choco 1000 g
 • Café de Maca Choco 1000 g
 • Café de Maca Choco 1000 g
39,70 EUR
Obj. číslo: 100.002.055
Dostupnosť:       
Výrobca:

OPIS
CAFE DE MACA CHOCO. Podpora duševných a fyzických síl vo forme kávového nápoja pre celú rodinu. Skvelý vstup do nového dňa! Vysokohorská andská maca (maka) pripravená špeciálnou metódou. Známa ako zdravá náhrada kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou.
Obohatená prídavkom 100 % čistej prírodné kakaovej hmoty, ktorá jej dodáva čokoládovú, jemnú chuť a navyše i dôležité prvky napr. horčík, železo, sodík, zinok a antioxidanty. Kakao odbúrava stres a napomáha lepšej koncentrácii.
Konzumuje sa ako tradičná káva. Výborný zdravý nápoj príjemnej chuti, pre každého, vrátane detí. Dodáva energiu, zvyšuje odolnosť a vytrvalosť organizmu, pomáha pri únave. Pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily. V porovnaní s obyčajnou kávou má Cafe de Maca Choco dlhodobý efekt. Dodáva telu vitamíny a minerály. Jednoduchá a zaujímavá je jej jednoduchá príprava. Je dobre mať ju vždy po ruke aj počas dňa, keď sa cítime vyčerpaní.
Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.
ZLOŽENIE
Rozmletá, pražená buľva vysokohorskej andskej macy (maka) pripravená špeciálnou metódou. Obohatená prídavkom 100 % čistej prírodné kakaovej hmoty (s obsahom kakaového masla), ktorá jej dodáva čokoládovú, jemnú chuť a navyše i dôležité prvky napr. horčík, železo, sodík, zinok a antioxidanty. Populárna ako náhrada kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou.Konzumuje sa rovnako ako tradičná káva.
SPÔSOB POUŽITIA
Na prípravu 1 šálky treba 1 lyžičku prášku zaliať horúcou vodou alebo mliekom, nechať chvíľku vylúhovať a dochutiť podľa potreby a fantázie. Dávku si môže určiť každý sám, podľa chuti.Scedlinu môžete skonzumovať - na rozdiel od pravej kávy. Cafe de Macu Choco je možné pripraviť v kávovare. Môže sa piť teplá alebo studená. Môže sa kombinovať s mliekom (napr. sójové, ovsené, apod.), či klasickou smotanou. Môže sa dosladiť Yaconovým sirupom (čo zvyšuje jej blahodarné účinky), javorovým sirupom, medom alebo trstinovým cukrom. Rovnako sa môže dochutiť aj niekoľkými kvapkami citrónu, škoricou alebo zázvorom.

Diskusia
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz