Zelené potraviny

ZELENÉ ZDRAVIE
„Zelené potraviny nie sú liekom a predsa liečia“ (Václav Rathouský)

 


Zelené potraviny

V dnešnej dobe, kedy sú vďaka technologickým postupom výroby, potravinové produkty na našich pultoch stále viac a viac chudobnejšie na živiny, viac znečistené a neraz aj so škodlivými účinkami na naše zdravie, sa ukazuje, že dokonalou „pomocnou barličkou” pre naše správne fungovanie organizmu sú zelené potraviny. Plnia funkciu nielen výživnú (doplňujúce potrebné zložky), ale tiež pomáhajú organizmu očistiť sa od účinkov vplyvu znečisteného životného prostredia.

Odborníci v oblasti výživy uvažujú, že by sa zelené potraviny mali stať stálou, každodennou súčasťou nášho jedálnička. Či už sa jedná o andskú spirulinu, chlorellu pyrenoidosu alebo šťavu z lístkov mladého jačmeňa.

Niekedy je dobré ich spojiť. Vtedy nastupuje jav zvaný synergia, čiže vzájomná podpora účinnosti a zvýšenie ich účinkov. Zelené potraviny sú na našom trhu ešte len "v plienkach". Avšak tí, ktorí už mali možnosť ich vyskúšať a ucítiť na sebe ich pôsobenia, sa s nimi už nechcú rozlúčiť. Presvedčili sa sami, že ich dni v zdraví sa stali príjemnejšie, radostnejšie a plné vitality. Nejednému sa pomohli zbaviť nepríjemných zdravotných ťažkostí. Ak pochádzajú zelené potraviny z dobrého a poctivého zdroja, sú pre nás veľkým pokladom - zdravím z najčistejšej prírody.
Václav Rathouský - český nadšenec a propagátor ideí zelených potravín, ktorý svoje poslanie chápe ako misiu, už viac ako 10 rokov dováža na európsky trh šťavu z lístkov mladého jačmeňa a chlorellu pyrenoidosu tej najvyššej kvality. Sám hovorí:

"Sme prostredníkmi medzi svetom, ktorý nám bol zverený do opatrovania a medzi svetom, ktorý sme vytvorili. Prinášame dokonalosť prírody do uponáhľaných, civilizovaných domácností. Prinášame kúsok zelene tým, ktorí by sa do náručia prírody radi vrátili, ale sú spätí s moderným životným štýlom. Ponúkame tri veci. Zdravie z tej najčistejšej prírody, spoluprácu v reklame a spoločenstvo pozitívne uvažujúcich ľudí. Prineste aj Vy svojmu okoliu kúsok zelene, nádej a perspektívu zo spolupráce s nami. "
Pokiaľ ide o kvalitu nami doporučovaných produktov, sú na európskom trhu bezkonkurenčné. So zárukou toho, že splnia to, čo sľubujú.

S nami máte možnosť prístupu k vysoko kvalitným zeleným potravinám. Sú to naozajstné perly medzi potravinovými doplnkami.
Odporúčame nečakať a začať už teraz využívať výhody, ktoré Vám a Vašim blízkym zelené produkty prinášajú.

S ohľadom na naše pozitívne účinky už roky doporučujeme  spoločnosť Green Ways a to konkrétne s MLADÝM JAČMEŇOM (šťava z mladých, čerstvých lístkov jačmeňa, ktorá je sušená špeciálnou metódou, POZOR - nie iba rozdrvená rastlina),
a CHLORELLOU PYRENOIDOSOU (organicky pestovaná sladkovodná riasa, spracovaná špeciálnym sušením metódou STEAM a to bez prídavných látok ). Obidva produkty sú ojedinelej, špičkovej kvality na európskom trhu.
Pre viac informácií navštívte www.gw-int.net

S vašimi skúsenosťami sa, prosíme, podeľte i s nami, aby sme ich mohli odovzdať ďalším, ktorí hľadajú cestu k zdravému životu a neraz potrebujú pomôcť ...Zašlite Vaše skúsenosti na náš e-mail (info@uncaria.sk). Budeme ich zverejňovať podľa Vášho priania - pod iniciálami alebo pseudonymom.
Myslite na tých, ktorí hľadajú výrobky zaručenej a overenej kvality a neraz už sa sklamali. Podeľte sa s nimi so svojimi pocitmi.


     

          

       SPIRULINA ANDINA                                                                                                                 CHLORELLA  • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2021 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz