Prezentace novych produktóv

 NOPAL FLAX - Štíhla línia a komfort čriev. Podporuje zdravý životný štýl.
 

 

  Nopal Flax každý deň ... a pocítiš ľahkosť.


Naše zdravie, energia a správna funkcia organizmu závisí na dokonalej funkčnosti nášho hrubého čreva. Práve v črevách sa tvoria možnosti a schopnosti nášho imunitného systému. Oslabenie imunity so sebou nesie zdravotné ťažkosti.

V dôsledku dlhoročného nesprávneho stravovania sa črevo postupne prestáva normálne pohybovať. Nečistoty a usadeniny, ktoré pokrývajú sliznicu hrubého čreva zabraňujú normálnej peristaltike. Naše telo je ochabnuté a často aj začíname priberať na váhe.

Črevá je možné udržiavať čisté, a podporovať ich správnu funkciu aj pomocou nenáročných prírodných prostriedkov. A práve k tomu je určená ojedinelá, optimálne vyvážená zmes peruánskych rastlín a plodov Nopal Flax. Prirodzeným spôsobom pomáha čistiť črevá a znižovať nadváhu.

NOPAL FLAX je chutná, 100% prírodná zmes, ktorá pomáha prirodzeným spôsobom čistiť črevá a znižovať nadváhu. Má príjemnú lahodnú chuť, čo zvyšuje komfort jej užívania. Jednotlivé zložky zmesi sú odborne zvolené tak, aby pomáhala čistiť črevá a zároveň dodávala energiu, vitalitu, prospešné látky slúžiace k podpore správnych funkcií organizmu.

Nopal Flax - Zmes, spracovaná peruánskymi farmaceutmi, obsahuje v optimálnom pomere nasledujúce zložky:

Nopal - mleté​​, sušené plody kaktusu. Nopal môže pozitívne ovplyvniť vstrebávanie cukrov a tukov v tráviacom trakte. Okrem minerálov a vitamínov (hlavne zo skupiny B) obsahuje vlákninu, ktorá podporuje pocit nasýtenia. Nopal môže zlepšovať odolnosť organizmu voči stresu, mať priaznivé účinky na organizmus, môže napomáhať jeho správnej činnosti. Viac informácií o možnostiach a účinkoch NOPAL nájdete v Herbári peruánskych BYLÍN.

Lucuma - exotické peruánske ovocie z oblasti Ánd, známa ako "Sladké zlato Inkov". Má charakteristickú sladkú chuť, podobnú javorovému sirupu alebo sladkým zemiakom. Lucuma je výborným zdrojom sacharidov, vlákniny, vitamínov a minerálov, vrátane pozoruhodnej koncentrácie beta-karoténu, niacínu, železa, vápnika a fosforu. Viac informácií o možnostiach a účinkoch Lucuma nájdete v Herbári peruánskych BYLÍN.

Ľanové zlaté semiačka - sú známe svojim bohatým zdrojom omega 3 mastných kyselín, lignínu, vitamínov a minerálov.

Listy peruánskej senny - prírodný "čistič čriev" s laxačnými účinky.

Peruánske pšeničné otruby - Obsahujú veľa proteínov, tukov, vitamínov, minerálov a vlákniny (43%). Zrýchľujú pohyb stolice v črevách a zároveň dávajú pocit sýtosti.

PREČO PRÁVE NOPAL FLAX - PRÍRODNÝ STRÁŽCA VÁHY A KOMFORTU ČRIEV?


   ► Štíhlejšia línia a čistejšie črevá
   Chuť k jedlu pod kontrolou
   Normálna hladina cholesterolu
   Zvýšená energia a vitalita
   Podporuje - dopĺňa očistné kúry

Použitie:

1-2 lyžice zmesi 1-2 x denne rozmiešať vo vode, mlieku, džúse alebo v inej zvolenej tekutine a následne vypiť (kedykoľvek počas dňa).. Odporúča sa začínať od menšie dávky a postupne nastupávať. Hodí sa aj ako prídavok do müsli, vločiek, jogurtu. Zmes je možné použiť napríklad aj ako prídavok do pečiva, ktoré vďaka svojmu obsahu obohatia o prospešné látky.

Upozornenie:

neodporúča sa deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám a tiež osobám s črevnými problémami. Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie.

NOPAL FLAX je chutná, 100% prírodná zmes, spracovaná peruánskymi farmaceutmi. Napomáha prirodzeným spôsobom čistiť črevá a znižovať nadváhu. Má príjemnú lahodnú chuť, čo zvyšuje komfort jej užívania. Zložky zmesi sú volené tak, aby nielen pomáhala čistiť črevá, ale zároveň dodávala energiu, vitalitu a prospešné látky slúžiace k podpore správnych funkcií organizmu.


 

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz