Domov >  O nás

O nás

                                                                             
                                
       
               Z ČISTEJ PERUÁNSKEJ PRÍRODY     * ZBIERAME *   A DOVÁŽAME *  SUŠENÉ RASTLINY * 

                 
  Z TRADIC CURANDEROS  *  PO DÔKLADNOM PREBRANÍ * AKO POKLAD INKOV *  SA DOSTANÚ NA VÁŠ STÔL  PRE VAŠE ZDRAVIE

                                                  
           
Založeniu našej firmy predchádzala študijná cesta do Peru, pretože našou túžbou bolo jednak poznanie pravdy o všemocnej sile rastlín z Ánd a Amazónie, ale taktiež poznanie ľudí, ktorí svojimi vedomosťami o nich, môžu priniesť pomoc tím, ktorí ju potrebujú.

Naším najlepším učiteľom a sprievodcom po nespočetných pokladoch peruánskych bylín, bol poľský misionár páter Edmund Szeliga, dnes už nežijúca autorita a legenda peruánskej fytoterapie.

Účinnosť jeho bylinných terapií poznali chorí takmer z celého sveta. Kontakt s ním zmenil nejeden ľudský život. Zmenil taktiež i ten náš... Množstvo času, ktorý nám venoval a vedomosti, ktoré nám s veľkou láskou, trpezlivosťou a dôkladnosťou odovzdával, v nás vyvolali obrovskú potrebu podeliť sa s nimi aj s Vami.
A to spôsobom, akým nás to učil sám páter:
                                                             eticky, poctivo a úprimne.

Jeho požehnanie na rozlúčku pri našom odlete z Peru:

                                                „Pamätajte, že iba z dobrého sa rodí dobré”  sa stalo mottom našej práce.


Keďže sme si získané vedomosti nechceli nechať iba pre seba, logickým krokom bol vznik spoločnosti Uncaria ČR.

Časť je názvu -UNCARIA- má svoje peruánske korene. Vychádza z latinského názvu posvätnej rastliny Inkov - Uncaria tomentosa Wild.

A tak sme ako prví doviezli a už viac ako 11 rokov naďalej dovážame, dary peruánskej prírody, a to z najlepších zdrojov. Vždy tej najvyššej akosti, z čerstvých zberov a z vybraných surovín. Po laboratórnych testoch na obsah baktérii, plesní a ťažkých kovov sú ešte dôkladne ručne preberané a balené v našej prevádzke v Jablonci nad Nisou.
Nad procesom výroby a zdravotnou nezávadnosťou vykonáva dohľad Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia, ktorá u nás niekoľkokrát ročne robí kontrolu a odoberá vzorky k laboratórnemu vyšetreniu. Môžeme s hrdosťou deklarovať, že vždy bez nálezu závady.


    Všetky naše produkty sú od samého začiatku označené našim charakteristickým logom „Poklad Inkov“.Vďaka veľkým skúsenostiam a dôslednej, vytrvalej i poctivej práci, má naša spoločnosť UNCARIA ČR veľmi dobrú povesť. Kvalita našich produktov nemá na trhu konkurenciu a preto boli dodatočne ešte označené „PREMIUM PRODUCT UNCARIA QUALITY“, ako záruka vysoke jakosti.

Pre Vás je to zárukou, že s našou značkou získavate tie najlepšie výrobky, ktoré môžu účinne podporiť Vaše zdravie, zregenerovať fyzické i psychické sily a zvýšiť Vaše sebavedomie.

Dobré skúsenosti s účinkami peruánskych bylín, ktoré sme za tie roky získali, dali podnet k založeniu prvého Inštitútu tradičnej peruánskej medicíny v Čechách, na ktorého založení, mala spoločnosť UNCARIA ČR významný podiel.

Nezabúdajte ale taktiež, že naše peruánske byliny sú dokonalým prostriedkom prevencie pred chorobami. A medzi našimi zákazníkmi má časť z ponúkaných peruánskych bylín, zo série „Z peruánskej záhrady“, veľkú popularitu a to vďaka svojim chuťovým vlastnostiam.
Preto Vás srdečne pozývame do nášho obchodu, k využitiu týchto vzácnych darov a prajeme Vám spokojnosť z dobrého nákupu.

Podporná liečba rakoviny- Centrum zdravotného poradenstva v Inštitúte tradičnej peruánskej medicíny "Zdravie z Peru".

* Chcete využiť komplexných bylinných kúr? Pozývame Vás na stránky inštitútu na www.zdravizperu.cz. Konzultácie a spracovanie individuálnych, ucelených bylinných kúr poskytujú lekári - MUDr. Jorge Luis Silva Rosario, žiak pátra E. Szeligy a MUDr. Markéta Matějková.


                                                      NAŠIM ZÁKAZNÍKOM PRAJEME PEVNÉ ZDRAVIE A RADOSŤ Z KAŽDÉHO PREŽITÉHO DŇA.

©Všetky naše texty sú nami spracované, nie odkopírované z internetu a sú duševným vlastníctvom spoločnosti UNCARIA ČR. Pokiaľ nájdete ich prepis, vcelku alebo v častiach, na internetových stranách iných spoločností a nie je uvedený zdroj informácií, jedná sa vždy o neetické a neprofesionálne jednanie a porušenie autorských práv.


 
 
 
                                                                                                

 
 

 


 
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2021 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz