Nový vernostný systém

Zmeny v bonusovom programe
Vážení zákazníci,snažíme sa udržať tempo s dobou a preto Vám s radosťou oznamujeme, že sa blíži spustenie nového eshopu. A pretože by sme Vás radi odmeňovali pravidelne, rozhodli sme sa pre úpravu existujúceho bonusového klubu.

Doposiaľ ste mohli za každý nákup dostať iba 5% zľavu, ktorú ste mohli použiť na ďalší nákup. Vzhľadom k obmedzenej platnosti týchto kódov ste je nie vždy stihli využiť. 

Preto sme sa rozhodli pre nasledujúce: každý druhý týždeň, v utorok alebo v stredu dostanete e-mail, v ktorom nájdete jeden alebo viac zľavových kódov na vybrané produkty alebo na celý nákup. Tešiť sa môžete aj na dopravu zadarmo :-)

Všetky tieto zľavové kódy potom nájdete vo svojom profile - po prihlásení sa len stačí pozrieť do sekcie "Zľavové kupóny". Kupóny budete môcť kombinovať.

MÁM ZĽAVOVÉ KÓDY Z PÔVODNÉHO bonusového programu - DO KEDY JE MÔŽEM VYUŽIŤ?
Zľavové kupóny, ktoré ste získali v pôvodnom bonusovom programe je možné využiť do 31.8.2020

BUDEM MOCI NOVÉ ZĽAVY KOMBINOVAT?
Áno, kombinovať ich môžete akokoľvek - môžete tak dosiahnuť naozaj veľmi pekné zľavy na celý nákup :-)

AKÚ PLATNOSŤ BUDÚ MAŤ NOVÝ KÓDY?
Platnosť kódov sa môže u rôznych produktov líšiť. Minimálna platnosť kódu ale bude 14 dní, aby ste mali možnosť vždy skombinovať niekoľko zľavových kódov v jednom nákupe. Iné kódy, napríklad na dopravu zadarmo alebo na celý nákup môžu mať platnosť niekoľko týždňov až mesiacov.

KDE NAJDU SVOJE ZĽAVOVÉ KÓDY?
Okrem toho, že ich nájdete vo svojom e-mailu, je vždy nájdete po prihlásení do svojho profilu v sekcii "Zľavové kupóny". • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz