Naša misiaV dnešnej, stále uponáhľanejšej dobe, ktorá po sebe zanecháva hromady nečistôt, plastových fliaš, igelitov, použitých pneumatík, papierov, obalov po potravinách a najrôznejších iných odpadov ... .. je stále ťažšie nájsť miesto, kde by sa človek mohol nadýchať čistého vzduchu, a našiel pole nedotknuté pesticídmi ....
Pre všetky tvory je stále náročnejšie nájsť oázy čistoty, ticha a harmónie - pôvodný zdroj nášho zdravia a sily. Je čoraz náročnejšie nájsť čistú prírodu.

                                           Realita, nad ktorou by sme sa mali zamyslieť, je krutá ...

Našťastie však na svete existujú miesta, na ktoré ešte nesiahli "ruky priemyslu a civilizácie". Čistá, svojím majestátom ohromujúca príroda Peru, ktorá je "pľúcami sveta". Tu ruky domorodcov, žijúcich s ňou v harmónii, starostlivo zbierajú liečivé lístočky, vetvičky a plody ... Tu všetko je doposiaľ také, ako to stvorila príroda sama... organické, čisté, voňavé, plné zdravia.
A PRÁVE PRI NAŠOM POBYTE V týchto miestach sa ZRODILA NAŠA MISIA:
 
byť priamym spojením medzi Vami a jedným z najkrajších a najčistejších miest na Zemi. Umožniť Vám prístup aspoň k časti týchto cenných pokladov peruánskej prírody. Aby ste tým najlepším z nej mohli, našim prostredníctvom, obohatiť svoju stravu ako zdroj energie, sily, vitality, fyzického, psychického zdravia a duševnej harmónie. Aby sa stali kľúčom k zdraviu. Rovnako tomu je už od roku 2001.

                              

                                                                    Ďakujeme za Vašu dôveru. Sme tu pre Vás.                          • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz