EXTRAKTY Z PERUÁNSKYCH BYLÍN

EXTRAKTY Z PERUÁNSKYCH BYLÍN

Bylinné kúry zložené z rastlín Ánd a Amazonskej džungle sú právom vysoko cenené v Peru i ďaleko za jeho hranicami – taktiež v Európe. Ich správna príprava však vyžaduje nie len disciplínu a čas, ale i potrebné podmienky. Tie však chýbajú ľuďom, ktorým životný štýl, dlhá pracovná doba, časté služobné cesty alebo iné dôvody neumožňujú prípravu vývarov.

S ohľadom na nich sme spoločne s našimi partnermi pripravili extrakty z kvalitnej suroviny. Máme kontrolu nad kvalitou – od počiatočnej suroviny až po plnenie do kapsúl v laboratóriu v Čechách.

Vďaka najnovším technológiám sú dnes laboratóriá schopné užitočné vlastnosti bylín „preniesť“, skoncentrovať a uzatvoriť do malej kapsuly. Táto forma je ideálna, pretože kapsule s extraktom môžu byť vždy po ruke, môžu byť užívané za každých podmienok a sú veľkým uľahčením pri absolvovaní komplexných kúr. Prinášajú i možnosť podporovať klasickú liečbu v nemocniciach a sanatóriách, čo bolo bez extraktov veľmi ťažké a niekedy nemožné. Extrakty (kapsuly) môžu s úspechom slúžiť pri podpore klasickej liečby alebo (spoločne s bylinami) k samostatnej náprave podlomeného zdravia.

Ponúkané kapsuly s extraktmi (koncentrátmi) z peruánskych bylín sú určite uľahčením prevencie. Je to myslené ako absolvovanie preventívnych kúr, pomáhajúcich predísť vzniku ochorení a tiež posilňujúcich, vyživujúcich, a v značnej miere spomaľujúcich procesy starnutia organizmu. Časť z nich bola pripravená špeciálne pre tieto účely, pretože prevencia je omnoho ľahšia ako liečba. Ponuku extraktov z peruánskych bylín budeme stále rozširovať.

  • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz