DÔVODY POUŽÍVANIA PERUÁNSKYCH BYLÍN

  Rastú v čistej a nepoškvrnenej peruánskej prírode, nedotknutej chémiou ani pesticídmi. Táto gigantická prirodzená „produkcia“ prvkov života (maktro aj mikroelementov) nám dodáva nie len výnimočné, vzácne sa vyskytujúce zlúčeniny, nenahraditeľné pre náš organizmus ale i množstvo vitamínov, aminokyselín a najsilnejších antioxidantov a to je všetko, čo nám v našej kontaminovanej a prázdnej pôde i potrave - a v dôsledku toho - i v našich organizmoch chýba.

Majú svoju tradíciu. Obyvateľmi Peru boli používané po celé storočia ako lieky, ktoré im dáva sama Matka Príroda. Vedomosti o účinkoch niektorých rastlín si predávali ako najväčšie tajomstvo iba z otca na syna. Nie sú žiadnou "horúcou novinkou", ktorú za chvíľu nahradí iná. Nestvoril ju človek, a preto pretrváva a prežije všetky "zázraky”.

Vďaka širokému spektru pôsobení je možné v nej nájsť odpoveď na takmer všetky zdravotné problémy. Pôsobenie všetkých bylín je širokospektrálne. Pôsobia na organizmus ako celok. Podporiaí jeho činnosť a "riešia" i poruchy, o ktorých napríklad ešte ani nevieme.   


Pôsobia na ľudí nezávisle na geografické šírke, teda skoro na každého (dôkazom toho sú tisíce vyliečených z celého sveta, ktorým pomáhal páter Szeliga).


Nie sú alternatívou medicíny, dokonale doplňujú klasickú liečbu. Spoločne tvoria medicínu integrálnu. Veď medicína i farmácia majú svoje korene v používaní liečivých rastlín.


Nie len naše dlhoročné pozorovania a správy od chorých a ich blízkych, ale i publikácie a výsledky rôznych lekárskych pracovísk na svete potvrdili, že tieto byliny sú silnou podporou a posilnením klasických metód liečby ochorení, vrátane nádorových.


Ich zapojenie u všetkých terapií významne detoxikuje organizmus, eliminuje voľné radikály, podporuje psychiku chorého i jeho imunitný systém. Je to zvlášť cenné v onkológii. Pretože očistený, vyživený a posilnený organizmus neporovnateľne lepšie znáša chemo i rádioterapiu a to výrazne skracuje a urýchľuje celý proces liečby a jej výsledky.


Všeobecne sú dobre prijímané organizmom. Byliny značne zmierňujú vednejšie účinky syntetických liekov.


Priatelia, ak zoberiete do ruky ktorúkoľvek z našich bylín, predstavte si, že možno práve v tejto chvíli, v samom srdci Ánd či Amazónie, niektorý z potomkov Inkov žne dary peruánskej prírody, suší ich, balí a odosiela k nám, aby podporili Vaše zdravie.
Kúpou nášho produktu môžete dosiahnuť dvoch cieľov – pomôcť sám sebe a pomôcť skutočne chudobným potomkom slávneho rodu Inkov.

Ak budete mať pred sebou výrobok s logom "Poklad Inkov", verte, že v spoločnosti UNCARIA ČR  v Jablonci nad Nisou je tým ľudí, ktorí tvoria časť „pomyselného mostu medzi peruánskou prírodou a Vami“ a robia všetko preto, aby sa Vám do ruky dostalo len to najlepšie.Vás, ktorým "Poklady Inkov" pomohli podporiť či nájsť stratené zdravie, prosíme:

nenechávajte si Vaše skúsenosti iba pre seba. Je mnoho takých, ktorí pomoc potrebujú, podporte ich nádej a povedzte im, kam sa môžu obrátiť. O ďalšie sa už postarajú byliny pochádzajúce z peruánskej prírody.

Dnešná doba nás núti sa vydať hektickou "techno-syntetickou" cestou. Prináša to isté výhody, ale i veľkú záťaž. Aby sme vytrvali, budeme sa musieť snažiť využiť múdrosti a tajomstvá prírody. Ešte stále pre nás má otvorenú náruč a podáva nám pomocnú ruku. Je iba na nás, aby sme toho dokázali využiť. K uchovaniu nášho zdravia v dobrej kondícii.

Prajeme Vám, aby si "Poklady Inkov" našli svoje miesto i na Vašom stole, pre Vaše zdravie.

                                                        S prianím pevného zdravia, síl a radosti na každodennej ceste životom
.
   Uncaria ČR

 

mgr. MK
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter

Copyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz